Насосна станція Optima MH-N1100INOX - 1,1кВт, PM-5 (гідроакум. 24л)
Все
Опис
Характеристики
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Бренд: Optima
Бонуси нараховуються зареєстрованим користувачам, при купівлі через корзину сайту.
Баланс можна перевірити в особистому кабінеті в розділі «Бонусні бали».
Бонусні бали: 232
В наявності
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Тип насоса
Відцентровий багатоступінчастий
Серія насоса
MH-N INOX
Призначення
Для чистої води
Потужність
1,1 кВт
Максимальна продуктивність
8 м.куб/г
Опис
Насосна станція Optima MH-N1100-24 1,1 кВт багатоступенева нержавіючі колеса на Гребінці.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектуючі:
  1. Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1100INOX 1,1 кВт нержавіючі колеса
  2. Гідроакумулятор на 24 літра
  3. Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
  4. Реле тиску PM-5
  5. Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
  6. Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи:
Переваги:
  • високі гідравлічні показники
  • робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі
  • низький рівень шуму
Характеристики:
  • Живлення: 220В/50Гц
  • Потужність: 1100 Вт
  • Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м
  • Максимальна висота напору: 45 м
  • Максимальний робочий тиск: 10 бар
  • Діаметр підключення: 1″
  • Температура води: від 0 до 35°С
  • Клас ізоляції F
  • Клас захисту IP44
  • Вага в упаковці: 20.3 кг
Матеріали:
  • Робоче колесо: нержавіюча сталь
  • Дифузор: полімер норіл
  • Кожух насоса: нержавіюча сталь
  • Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь
  • Механічне торцеве ущільнення: графіт/кераміка
Характеристики
Загальні
Призначення
Для чистої води
Потужність
1,1 кВт
Об'єм (м³)
Діаметр підключення
Особливість
З гребінкою
Країна походження
Польща
Країна реєстрації бренду
Україна
Особливості
Тип насоса
Серія насоса
MH-N INOX
Максимальна продуктивність
8 м.куб/г
Живлення
220В - однофазні