Насосна станція Optima JET 80S-PL - 0,8кВт, PM-5 (гідроакум. 24л)
Все
Опис
Характеристики
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Бренд: Optima
Бонуси нараховуються зареєстрованим користувачам, при купівлі через корзину сайту.
Баланс можна перевірити в особистому кабінеті в розділі «Бонусні бали».
Бонусні бали: 154
В наявності
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Тип насоса
Відцентровий самовсмоктуючий
Серія насоса
JET
Призначення
Для чистої води
Потужність
0,8 кВт
Максимальна продуктивність
3 м.куб/г
Опис
Насосна станція Optima JET80S-PL-24 0,8 кВт нержавейка на Гребінка.
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектуючі:
  1. Насос відцентровий Optima JET80S-PL 0,8 кВт нержавійка
  2. Гідроакумулятор - 24 літри
  3. Шланг антивібраційний кутовий LG27 (HS3002) 1″ нв 0,6м 26мм
  4. Кабель з євровилкою і клемами 1,5м
  5. Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
  6. Реле тиску PM-5
  7. Манометр 6 атм. 50мм сталевий корпус
Принцип роботи станції
Конструктивні особливості:
  • Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
  • Робоче колесо - пластик
  • Дифузор і ежектор - термопласт
  • Вал ротора - нержавіюча сталь
  • Механічне ущільнення - кераміка і графіт
  • Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором
  • Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування
  • Ступінь захисту двигуна IP44
  • Клас ізоляції F
  • Напруга мережі: 230V-50Hz
  • Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
  • необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
  • максимальна глибина всмоктування - 9 м
  • максимальна висота напору - 40 м
  • діаметр підключення - 1″
  • вага станції - 14.7 кг
Характеристики
Загальні
Призначення
Для чистої води
Потужність
Об'єм (м³)
Діаметр підключення
1"ЗР х 1"ЗР
Особливість
З гребінкою
Країна походження
Польща
Країна реєстрації бренду
Україна
Особливості
Тип насоса
Відцентровий самовсмоктуючий
Серія насоса
JET
Максимальна продуктивність
3 м.куб/г
Живлення
220В - однофазні